خانه

Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd

نمایه شرکت

Sunshine Opto-Electronic Enterprise یک شرکت سریع در حال توسعه است که در سال 2009 در هنگکنگ و در سال 2011 واقع در شنژن، چین تاسیس شده است.

ما در زمینه طراحی، بازاریابی و تجارت خارجی در راه حل های LED Optics، محصولات اصلی از جمله طراحی لنز / تولید / فروش، رهبری با قدرت بالا، لنز نور لامپ خیابانی با ماژول های PCB، راننده های ثابت و لوازم جانبی کامل در طول 9 سال، تمرکز می کنیم.

تحت هدایت فلسفه کسب و کار "صادقانه، متمرکز و سریع تحویل"، Sunshine Opto-Electronic همیشه تلاش برای ایجاد راه حل های سفارشی برای خواسته های مختلف و ارائه به مشتریان با کیفیت برتر محصولات و خدمات تجارت عالی است.

مزیت ما این است که خدمات کامل قطعات برای چراغ های خیابانی با چراغ های با کیفیت بالا را فراهم کنیم. لنز 12W، 28W، 30W، 50W با ماژول لپ تاپ ماژول PCB می تواند به راحتی با طرح های مختلف و درخواست، مونتاژ شود. همچنین ما می توانیم لنزهای رهبری و MCPCB هیئت مدیره با توجه به طراحی مشتری مشتری. ما بهترین های ما برای دیدار با نیازهای مختلف مشتریان را امتحان کنید.


لطفا با ما تماس بگیرید اگر علاقه مند به محصولات ما هستید و امیدوارم بتوانیم با یکدیگر همکاری کنیم و آینده ای روشن برای کسب و کارمان ایجاد کنیم. ما صادقانه به خوش آمدید شرکت های هدایت شده از سراسر جهان برای انجام کسب و کار با ما و افتخار ما اگر شما از شرکت ما بازدید کنید. تمام کارکنان ما هیچ تلاشی برای ارائه بهترین محصولات و خدمات ما را نخواهند داشت.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

2009.2.25 شرکت Opto-Electronics Sunshine در هنگ کنگ ، چین تأسیس شد

Shenzhen Sunshine Opto-Electronics Technology Ltd. در شنژن ، چین تأسیس شد

2012.7 تاکنون بپیوندید "اتاق بازرگانی شنژن کارآفرین" در منطقه Longgang ، شنژن ، چین

2012.10 نمایشگاه COIE در شنژن

2015.6 نمایشگاه روشنایی در گوانگژو

2016.6.9-12 نمایشگاه روشنایی در Pazhou Guangzhou

2018.6.9-12 نمایشگاه روشنایی در Pazhou Guangzhou

2019.3.1-3.31 PK با شرکت های دیگر و برنده شوید

Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : sunshineopto

تعداد کارمندان : 100~120

فروش سالانه : 1000000-2000000

سال تاسیس : 2009

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب قطعات نور LED Street Light برای فروش کیفیت خوب قطعات نور LED Street Light برای فروش کیفیت خوب قطعات نور LED Street Light برای فروش کیفیت خوب قطعات نور LED Street Light برای فروش