خانه

Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd

نمایه شرکت

Sunshine Opto-Electronic Enterprise یک شرکت با سرعت در حال توسعه است که در سال 2009 در هنگ کنگ و 2011 واقع در شنژن ، چین مستقر شده است.

ما در حال طراحی ، بازاریابی و تجارت خارج از کشور از راه حل های نوری LED ، محصولات اصلی از جمله طراحی لنز رهبری / تولید / فروش ، قدرت بالا به رهبری ، لنزهای چراغ خیابانی به رهبری با ماژول های PCB ، رانندگان ثابت و لوازم جانبی کامل بیش از 9 سال هستیم.

Sunshine Opto-Electronic تحت هدایت فلسفه تجارت "صادقانه ، تمرکز و تحویل سریع" همواره در تلاش است تا راه حل های سفارشی برای خواسته های مختلف ایجاد کند و با کیفیت برتر محصول و خدمات عالی تجاری را به مشتریان ارائه دهد.

مزیت ما این است که قطعات کاملی را برای چراغ های خیابانی با کیفیت عالی ارائه دهیم. لنزهای 12W ، 28W ، 30W ، 50W با چراغ های نصب شده با ماژول PCB می توانند با طراحی و درخواست متفاوت به راحتی جمع شوند. همچنین ما می توانیم با توجه به طراحی مشتری ، لنزهای رهبری و تخته MCPCB را مشتری سازی کنیم. ما تمام تلاش خود را برای رفع نیازهای مختلف مشتریان خواهیم کرد.


لطفا در صورت علاقه به محصولات ما با ما تماس بگیرید و امیدواریم که بتوانیم با یکدیگر همکاری کرده و آینده ای روشن را برای تجارت خود ایجاد کنیم. ما صمیمانه به استقبال شرکت های هدایت شده از سراسر جهان برای انجام کار با ما افتخار می کنیم و افتخار ما خواهد بود اگر به این شرکت مراجعه کنید. تمام کارمندان ما هیچ تلاشی را برای ارائه بهترین محصولات و خدمات ما به کار نمی برند.


مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

2009.2.25 شرکت Opto-Electronics Sunshine در هنگ کنگ ، چین تأسیس شد

Shenzhen Sunshine Opto-Electronics Technology Ltd. در شنژن ، چین تأسیس شد

2012.7 تاکنون بپیوندید "اتاق بازرگانی شنژن کارآفرین" در منطقه Longgang ، شنژن ، چین

2012.10 نمایشگاه COIE در شنژن

2015.6 نمایشگاه روشنایی در گوانگژو

2016.6.9-12 نمایشگاه روشنایی در Pazhou Guangzhou

2018.6.9-12 نمایشگاه روشنایی در Pazhou Guangzhou

2019.3.1-3.31 PK با شرکت های دیگر و برنده شوید

<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : sunshineopto

تعداد کارمندان : 100~120

فروش سالانه : 1000000-2000000

سال تاسیس : 2009

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب قطعات نور LED Street Light برای فروش کیفیت خوب قطعات نور LED Street Light برای فروش کیفیت خوب قطعات نور LED Street Light برای فروش کیفیت خوب قطعات نور LED Street Light برای فروش